B2B

בזכות דאטאות של מאות אלפי אנשי מקצוע, ידע וניסיון מקצועי בשיווק ABM,
טכנולוגיות פילוח וסגמנטציה חכמות שיודעות להגיע עד לרמת פוזיציות ספציפיות
בארגון – תוכלו למצוא את קהל היעד שלכם בקלות ויעילות

Microsegmention

מיקרו סגמנטציה למעשה מהווה טרגוט ממוקד, רק על סטרואידים. זו היכולת לברור במדיות השונות את קהל היעד בפינצטה ולהגיע לרמת הספציפיקציה הגבוהה ביותר – לא סתם לדוג בבריכת הלקוחות הפוטנציאליים, אלא לדוג את הדג  הכי גדול ובשל שיש. איך אנחנו עושים את זה? ע"י שימוש בדטאות מפולחות, בוטים חכמים, מערכות DATA SCRAPING ועוד.

Data driven campaign

היכולת לטרגט דאטאות מפולחות של למעלה מ-250 אלף בעלי עסקים שונים מהווה מכפיל כוח אמיתי בפרסום ומאפשרת טעינת קהלים ופרסום ממוקד מראש לקהל יעד מדויק ורלוונטי. בכך, אנו מקטינים את עלויות הפרסום ומגדילים את היעילות והאפקטיביות. פיתחנו מערכת דאטאות ייחודית אין האוס היודעת לחבר בין ערוצי המדיה השונים לכדי יצירת סיפור אחד קונסיסטנטי לקהל היעד הרלוונטי והאיכותי ביותר

Multi channel marketing

17 שנות ניסיון הובילו אותנו לידע המדויק לבנות נכון את המסע הצרכני של הלקוח, להצליח לספר ולהתאים את סיפור המותג שלכם לכל פלטפורמה ופלטפורמה תוך כדי הסתכלות והתחשבות בתמונה המלאה אותה יקבל הצרכן בסוף המסע שלו.  או במילים אחרות:

multi channel – single story

ABM

account based marketing–הינה אסטרטגיה שיווקית המותאמת בעיקר לקמפיינים ממוקדי B2B.
השימוש בשיווק מבוסס חשבונות (ABM) מאפשר למקד את עיקר המאמצים השיווקיים בפלח ממוקד של קהל היעד הרלוונטי ביותר –
הdecision makers של הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. בין אם מדובר בבעלי חברות, בפוזיציות LEVEL-C, או במנהלים מקצועיים –
נדע לאתר את קהל היעד בעל סיכויי ההמרה הגבוהים ביותר. מטרתנו לבנות מערכת יחסים מתמשכת מול אותו קהל יעד עד ליצירת ההמרה בהתאם לKPI שהוגדר.
איך אנחנו עושים זאת? ע"י שימוש בטכנולוגיות אוטומציה מתקדמות במקביל לבניית תכנים פרוסונליים איכותיים המותאמים לכל שלב במסע הצרכני של הלקוח.

Professional content

היום יותר מתמיד, כל דבר שאנחנו עושים ברשת – הוא תוכן. בין אם מדובר על תכנים מקצועיים ומאמרים לאתר החברה, תוכן לרשתות החברתיות, ניהול וובינרים או עריכת סרטונים מקצועיים – מפוסט ועד כתבה, התוכן חייב להיות מדויק, מקצועי ורציני. כזה שמדבר בשפת המותג, מייצר אינגייג'מנט עם קהל היעד ומעניק ערך אמיתי לאורך זמן. בליים דיגיטל יש מגוון יוצרי תוכן קריאטיביים מיומנים, שיודעים איך לספר את סיפור המותג שלכם בכל פלטפורמה ופלטפורמה.

Linkedin

מתוך הבנת חשיבותה של הפלטפורמה המקצועית לחטיבת הB2B בחברה, הוקמה כבר לפני כעשור בליים מחלקה ייעודית אשר מתמחה בלינקדאין. אנו מתמחים בכל רזי הפלטפורמה, מעבירים הרצאות וקורסים בנושא ונותנים מגוון שירותים: החל מניהול עמודי חברה, מיתוג מעסיק ויצירת נטוורקינג של קשרים עסקיים ועד אסטרטגיות קרוס-צ'אנל חכמות בהן לינקדאין מהווה את ערוץ המפתח.

LLE

מערכת AI מיוחדת לפעילות B2B אשר פיתחנו , מאפשרת ללקוחותינו כלים ואוטומציות בהרחבת הנטוורק העסקי , יצירת אינגייג'מנט ראשוני עם תפקידי מפתח פוטנציאלים, חיזוק שם המותג בזירה העסקית, הגדלת נפח דאטה בייס עסקי וסגירת עסקאות גדולות מול לקוחות חדשים , ספקים חדשים , שתפ"ים וכו'

רוצים להצטרף למשפחה שלנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן